Target: Terror

NU SPELEN
Spelers Score
0/5 Er zijn geen stemmen
Versie
WII
Verschijningsdatum
Apr 22, 2008
Genre
Actie
Ontwikkelaar
Leviathan Games
Taal
Nederlands (NL)
Uitgever
Konami

Rapporteer deze app

Video

Samenvatting

Oorspronkelijk een arcadespel ontworpen door de iconische Eugene Jarvis, brengt Target: Terror de spanning van anti-terrorisme actie naar de Nintendo Wii. Als een ervaren retro gaming liefhebber kon ik niet anders dan een golf van nostalgie voelen terwijl ik begon aan mijn missie om de Verenigde Staten te beschermen tegen terroristische aanvallen.

Het spel doet een bewonderenswaardige poging om de essentie van klassieke arcadeshutters vast te leggen, met zijn snelle gameplay en meedogenloze golven van vijanden. Gewapend met een arsenaal aan high-tech wapens, moeten spelers deze bedreigingen elimineren en hun waarde bewijzen als elite anti-terroristische agenten.

Een van de opvallende kenmerken van Target: Terror is de naadloze integratie van de bewegingsbesturingsbesturing van de Wii Remote. Dit zorgt voor een meeslepende ervaring, omdat spelers met precisie kunnen richten en schieten, net als het hanteren van een echte arcadelichtpistool. Voor de ultieme nostalgietrip kan het spel zelfs worden gespeeld met de Wii Zapper accessoire, waardoor het gevoel van een arcade nog verder wordt nagebootst.

Hoewel ik de moeite waardeer om de geest van klassieke spellen vast te leggen, moet ik een aantal tekortkomingen van het spel benoemen. Ondanks zijn veelbelovende concept blijft Target: Terror achter in de uitwerking. De graphics zijn ondermaats en missen het niveau van detail en afwerking dat men verwacht van een Wii-spel. Bovendien wordt de gameplay snel repetitief, met weinig variatie qua doelstellingen en levelontwerp.

Bovendien kampt het spel met technische problemen, met af en toe glitches en niet-responsieve besturingselementen die de algehele ervaring belemmeren. Deze nadelen doen afbreuk aan het potentieel plezier en geven het gevoel dat Target: Terror een gemiste kans is.

Samenvattend biedt Target: Terror voor de Wii een dosis nostalgische arcadespanning, maar schiet op verschillende vlakken tekort. Hoewel de integratie van bewegingsbesturing en de Wii Zapper accessoire bijdraagt aan de onderdompeling, houden de middelmatige graphics, repetitieve gameplay en technische problemen het spel tegen om grootsheid te bereiken. Voor hardcore retro gaming liefhebbers die even willen terugblikken, kan dit spel een tijdelijke oplossing bieden, maar voor een bevredigendere ervaring is het beter om andere titels in het genre te verkennen.

RomsMania Score
2.5 / 5
Middelmatige nostalgie 📟

GET IT NOW!

Beschrijving

De WII staat bekend in de videogamegeschiedenis om zijn uitgebreide bibliotheek van iconische titels, waaronder meesterwerken zoals The Amazing Spider-Man, Xenoblade Chronicles, en Skylanders: Spyro’s Adventure.

Deze rijke verzameling blijft retrogamefanaten aantrekken, waarvan velen emulators zoals Dolphin, Cemu en Decaf gebruiken. Deze emulators maken het mogelijk om klassieke games zoals “Syphon Filter: Dark Mirror” op moderne apparaten zoals je computer, Android of iOS mobiel toestel te spelen.

Het is echter cruciaal om de juridische nuances rond emulators en ROM’s aan te pakken. Hoewel emulators legaal kunnen zijn, verandert de situatie als het gaat om het downloaden en delen van ROM’s. Hoewel mensen vaak zoeken naar termen zoals “Download Target: Terror ROM torrent“, “Target: Terror WII ISO” of soortgelijke termen, conflicteren deze acties vaak met auteursrechtwetten, aangezien uitgevers rechten behouden over hun spellen, zelfs die niet meer in omloop zijn.

Natuurlijk kun je de illegale route gaan. Echter, dit zou respectloos zijn voor de onvermoeibare inspanningen van de ontwikkelaars. Daarnaast loop je het risico een bestand te downloaden dat malware kan bevatten.

Klaar om te downloaden? Koop in plaats daarvan! 🎮

Bij RomsMania moedigen of promoten we het downloaden van ROM’s of ISO-bestanden niet aan, zelfs niet voor stopgezette titels. Daarom hosten of linken we niet naar enige auteursrechtelijk beschermde inhoud.
Gelukkig zijn er verschillende legale alternatieven om Target: Terror relatief goedkoop te krijgen:

  • Online Retailers: Websites zoals Amazon, Eneba of Ebay bieden een ruime selectie aan games en game-accessoires, inclusief klassieke PSP-titels.
  • Gespecialiseerde Retro Game Winkels: Er zijn online winkels die retrovideogames verkopen zoals DKoldies, JJGames, Lukie Games of Level Up, gewijd aan het verkopen van retro videogames, waardoor toegang tot een verscheidenheid aan stopgezette titels wordt geboden.
  • Tweedehandswinkels: Tweedehandswinkels zijn ook een uitstekende optie, aangezien ze meestal een videogamegedeelte hebben waar je spellen en consoles kunt vinden die je dacht onmogelijk te krijgen. Bovendien is het zeer waarschijnlijk dat je er een bij jou in de buurt hebt.

Je hebt geen excuses meer om Target: Terror in handen te krijgen. Ook als je van Action-spellen houdt, raden we je aan om eens te kijken naar de andere WII-spellen die we beschikbaar hebben bij RomsMania.
SLA JE SLAG

Misschien ben je ook geïnteresseerd:

Veelgestelde Vragen over Target: Terror

Waar kan ik Target: Terror downloaden?
Bij RomsMania bieden we geen WII ROM downloads aan, inclusief voor Target: Terror. We raden je sterk aan het spel legaal te verkrijgen via officiële kanalen en legitieme winkels.
Is een Target: Terror ROM online beschikbaar?
Hoewel Target: Terror ROMs op het internet te vinden zijn, is het toegang krijgen tot en gebruiken van deze ROMs zonder juiste autorisatie een inbreuk op auteursrecht. Wij adviseren tegen dergelijke praktijken.
Zijn Target: Terror ISO downloads veilig?
Pas op voor torrent sites die gratis Target: Terror ISO downloads aanbieden. Velen zijn ongeautoriseerd en kunnen beveiligings- en juridische risico's met zich meebrengen. Kies altijd voor legitieme bronnen.
Kan ik de Target: Terror op PC spelen?
Ja, je kunt Target: Terror op een PC spelen. Echter, het gebruik van emulators of het spelen van het spel zonder het spel te bezitten, kan illegaal zijn afhankelijk van de wetten in jouw land. Bovendien, voor de optimale speelervaring, wordt het aanbevolen om op het bedoelde platform te spelen.
Wat zijn de juridische risico's van het downloaden van Target: Terror ROMs?
Het illegaal downloaden en gebruiken van WII ROMs, kan leiden tot auteursrechtinbreuk straffen. Het is altijd het beste om veilig te spelen en intellectueel eigendom te respecteren.